Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
u mnie to proste wyjechalem dla KASY i jakos nie zaluje teraz zyje dziesiec razy lepiej niz w polszu hyhyhy choc jestem tylko zwyklym robolem
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
jestesm jak judasz za trzydziesci srebnikow zdradzilem ojczyzne hyhyhyhyhyhy mialem wybor pracowac na chwale krola alberta lub na chwale kwasnieskiego lub kaczynskiego wybralem krola hyhyhyhy
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Mnich jak to mowia. Czy wazniejsza jest matka ktora cie urodzila czy ojciec ktory cie wykarmil
Odwieczny dylemat emigrantow.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bylam tu pierwzy raz w 1992 roku. jakos tak sie stalo, ze wrocilam do polski i okazalo sie, ze to nie moj kraj,ze tam nie pasuje, zle sie czuje i nie rozumiem rodakow

teraz mieszkam tu na stale i mowie o samej sobie, ze sa ludzie urodzeni nie w tym ciele a ja urodzilam sie nie w tym kraju.
ciesze sie ze znalazlam swoj kraj i jestem w nim zakochana.
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Ja zrobilem bardzo podobnie i poznalem w zyciu kilka innych miejsc ale Holandia to moja milosc od pierwszego wejrzenia
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
IDR masz racje ja mowie ze tam moja ojczyzna gdzie mnie dobrze
Zgłoś wpis
1 Post
malgorzata traczyk
(tubisia)
Początkujacy
w moim przypadku bylo tak ze wyjechalam dla meza bo dlugo bylismy w rozlace ,teraz sytuacja sie zmienila i marze aby znow wrocic do kraju
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH...IDR
precies !
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
A ja ide sobie sprawdzic czy mnie w kinie nie ma
Pozdrowka4@ll
Zgłoś wpis


Bliżej nas